Home Receptai 1 puodelis prieš miegą, o kitą dieną pastebėsite radikalius pilvo ir juosmens pokyčius

1 puodelis prieš miegą, o kitą dieną pastebėsite radikalius pilvo ir juosmens pokyčius

by adminas
247 peržiūra
Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Tai labai įdomus mišinys, kurį turite vartoti kiekvieną vakarą prieš miegą, ir pamatysite, kad per trumpą laiką jūsų gauta nauda bus neįtikėtina, jūsų liemuo atrodys taip, kaip visada norėjote.

Sužinokite, kaip tai virti!

Ingredientai:
– obuolių sidro actas (1 šaukštas)
– petražolių krūva
– citrina (1 vienetas)
– vanduo (4 dl)

Paruošimas:
pirmas žingsnis yra virti vandenį su petražolėmis, kol jis pasieks virimo temperatūrą. Tada išjunkite šilumą ir leiskite mišiniui atvėsti 3 ar 5 minutes. Dabar į mišinį įpilkite citrinos sulčių ir acto.

Gerkite šį gėrimą kiekvieną vakarą prieš miegą. Rekomenduojamas kiekis – 1 stiklinė per naktį. Kol mes miegame, jo savybės veiks ir formuos mūsų figūrą. Per trumpą laiką pamatysime, kad mūsų kūnas keičiasi. Bet nuo pirmosios dienos galime jausti didelius patobulinimus, nors jie nėra visiškai matomi.

Geriausias šio gėrimo dalykas yra natūralių ingredientų paruošimas. Todėl mes galime priimti tai visiškai pasitikėdami ir neturėdami šalutinio poveikio. Be to, jis yra labai ekonomiškas, dar vienas iš šio pasakiško gėrimo pranašumų. Todėl vis daugiau žmonių nusprendžia ja naudotis.

Kiekvieno ingrediento pranašumai:

Petražolės:
Tai yra vienas iš šio gėrimo ingredientų. Jame yra didelis kiekis antioksidantų, vitaminų ir mineralų. Visi jie yra svarbūs, kai reikia pagerinti mūsų kūno formas ir pašalinti diskomfortą skrandyje. Be to, jie gali padėti mums gauti plokščią skrandį.

Citrina:
Citrina yra dar vienas ingredientas, kurį naudosime šiame gėrime. Jis sugeba detoksikuoti mūsų kūną. Tiesą sakant, jis laikomas pagrindiniu ingredientu formuojant juosmenį ir pilvą.

Obuolių sidro actas:
Obuolių sidro acte gausu rūgšties, kurios reikia norint pašalinti pilvo riebalus. Šis ingredientas bus dedamas į gėrimą, kurį paruošime pagerinti savo figūrą. Dėl šios priežasties per trumpą laiką galime turėti apibrėžtą juosmenį ir plokščią skrandį

Jeigu jums patiko ši naujiena spustelk „Patinka“ arba „Dalintis“ ↓

Susiję straipsniai

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

REKLAMA